Zvaigznājs 2022./2023.m.g.

Maijā, Valmieras 2.vidusskolā norisinājās valsts un novada mācību priekšmetu olimpiāžu, interešu izglītības un sporta jomas uzvarētāju godināšanas pasākums “Zvaigznājs-23”! Tā ir mūsu skolas tradīcija, kad maijā godinām tos skolēnus un skolotājus, kuri šajā mācību gada pilsētā, reģionā un valstī sasnieguši augstus rezultātus.

Paldies vārdus teica gan skolas direktors, gan direktora vietnieks Vjačeslavs Piskunovs. Skolēni un skolotāji saņēma pateicības rakstus, un skolas mecenātu stipendijas. Pēc godināšanas visi kopā varēja dalīties ar pozitīvām emocijām un cienāties ar skolas sarūpētām uzkodām UPĪŠAS ielas paviljonā.

Valmieras 2. vidusskolas direktors Andrejs Gluhovs neslēpa savu lepnumu par iespēju vadīt skolu, kurā skolotāji spēj ne tikai saskatīt, bet arī attīstīt skolēnu talantus: “Man grūti pateikt, kurš no mums šodien izjūt lielāku lepnumu: bērni, kuri varējuši pierādīt savas zināšanas novada un valsts mēroga sacensībās, skolotāji, kuriem ir bijusi iespēja stādāt ar talantīgākajiem skolēniem; vecāki, kuri bijuši līdzās un atbalstījuši savu bērnu izaugsmi, vai tomēr es kā direktors, kurš šodien var iznākt tik lielas auditorijas priekšā un teikt paldies par mūsu skolas vārda nešanu novada un valsts mērogā“.

Mūs atbalstīja Valmieras 2. vidusskolas absolventi un mecenāti:

Tatjana Koļesņikova, Eduards Kovtuns,  Andris un  Vlada Kalniņi, Oksana Jakovļeva, Jeļena Morozova, Diāna Švāne, Ina un Igors Gorini, Oksana Šugurova, Vjačeslavs Piskunovs, Maksims Iļjins, Dmitrijs Daņiļenko, Kirills Zvonarjovs, Natālija Bērziņa, Anna Koziņeca, Sanita Eglīte, Margarita Harkeviča, Natālija Cepeļeva, Kinoteātris “Gaisma”.

Zvaigznājs 2021./2022.m.g.

Ja laika skrējienu varētu salīdzināt ar ātrvilcienu, tad mēs visi – lieli un mazi, glīti nosauļojušies, ar vasaras dzirkstelītēm acīs, krāšņiem puķu pušķiem rokās – 1. septembrī iekāpām vagonā un uzsākām ceļu pa līkumotajām zināšanu takām.

Pa logu varējām vērot, kā raud rudens ar dzeltenām dzintara asarām, kā pēdējās atvadas izkliedz dzērves. Pavisam nemanāmi  pienāca ziema, lai arī bez sniega un puteņiem. Vēl mirklis, un pavisam klusiņām saules staros raisīsies taureņu spārni. No vizbulītēm, pūpoliem, zāles zaļuma un bērzu pumpuriem austs atnāca pavasaris. Pēkšņi…. Stop!

Mācību gads strauji tuvojas noslēgumam, un ir laiks apkopot 2021./2022. mācību gada sasniegumus mācību priekšmetu olimpiādēs, mācību konkursos un interešu izglītības aktivitātēs.

Pirmo reizi “ZVAIGZNĀJS” notika ārpus skolas telpām, UPĪŠA IELAS PAVILJONĀ. Gaisā virmoja svētku noskaņa, izjūtas un vēlme redzēt, dzirdēt, darīt un būt vienam no… no izglītojamo pulka, kuri ir spodrinājuši un nesuši Valmiera 2.vidusskolas vārdu godam 2021./2022.m.g.! Gandarījumu sniedz apziņa, ka šogad skolas laureātu un mācību olimpiāžu  dalībnieku skaits ir stabils, neskatoties uz COVID apstākļiem.

Liels prieks, ka Valmieras 2.vidusskolas vārds šogad izskanējis ne tikai pilsētas, bet arī valsts līmenī, piedaloties mācību olimpiādes novadā un valsts mērogā, atklātajā matemātikas olimpiādē, skatuves runas konkursā, Jauns AMATNIEKS, u.c.

Esam lepni par skolēnu iegūtajām vietām un atzinībām Valmieras novada un republikas olimpiādēs un konkursos, kopā 28 uzvaras!

Īpašu paldies par darbu gan ikdienā, gan gatavojot izglītojamos dalībai aktivitātēm ārpus skolas, teicām Valmieras 2. vidusskolas skolotājiem.

Pasākumā mūs iepriecināja skatuves runas konkursa laureāti Tamina Roberta, Daniils Korotkovs, Ruslana Kozlova un muzikālo priekšnesumu dāvāja Karīna Melānija Madijarova.

Priecē, kā arī šogad skolas absolventi un lieldraugi, ir mūsu labāko skolēnu un skolotāju mecenāti.

Paldies par jūsu atbalstu un ceram uz sadarbību arī turpmāk: Tatjana Koļesņikova, Eduards Kovtuns, Andris un Vlada Kalniņi, Jeļena Morozova, Jūlija un Igors Villi, Natāļja Nikolajeva un Deniss Cepeļevs, Larisa Daņiļenko, Jurijs Tukišs, Ruslans Ļevčenkovs, Margarita Harkeviča, Sergejs Koļesņikovs, Vitālijs Kušnirovs, Jekaterina Bojāre, Vjačeslavs Piskunovs, Aļona Kobliņeca, Marks Bogdanovs, Dmitrijs Muhins, Maksims Iļjins, Dmitrijs Daņiļenko,  Anželika Jurševiča, Sergejs Koziņecs, Karina Šenderoviča, Kirills Zvonarjovs, Alīna Ošiņa, Daniels Kurdjukovs, Renars Psaruks, Ksenija Kozhunova (Cīrule), Austris Melngailis, 1996.gada absolventi.

Svinīgā pasākuma izskaņā  skolas administrācija novēlēja skolas saimei -“Ikvienai sirdij, domām un darbiem būt kopā ar V2V un Latviju!”.

Zvaigznājs 2020./2021.m.g.

Par to, kas bija skaists,
Par to, kas bija mīļš,
Par visu labo paldies tev!
Par saules pielietiem rītiem,
Kur cīruļa dziesma skan;
Par rudens briedumā atstātam pēdām;
Arī par salnas nokostiem ziediem,
Ko laicīgi nespēju nosargāt;
Un par lietus lāsēm,
Kas aizskalo sāpes un asaras.
Par visu skaisto, kas paliek pēc tevis
Un manu sirdi silda;
Par visu, kas vienoja mūs un šķīra,
Man gribētos pateikt tev-
Paldies!

Neskatoties uz lietu, eksāmenu nedēļu un tuvojošo mācību gada noslēgumu, mēs esam sanākuši šeit, Andreja Upīša ielas paviljona, lai godinātu Valmiera 2. vidusskolas olimpiāžu un konkursu laureātus.

Valmieras 2.vidusskola – Skola, kas ir vērsta uz nepārtrauktu attīstību un izaugsmi. Skola, kas piedāvā plašu izglītības programmu spektru un rūpējās par individuālizētu pieeju katram skolēnam. Moderna un droša vide, progresīvas mācību metodikas, profesionāls pedagogu kolektīvs ir par pamatu konkurētspējīgam skolēnu zināšanu līmenim un talantu attīstībai. Mūsu skolas vērtības – piederība skolas saimei un ģimeniskums – nodrošina ciešu saikni starp paaudzēm un cieņu pret tradīcijām. Mēs esam Valmieras 2.vidusskola!

Mūs atbalstīja Valmieras 2. vidusskolas absolventi un mecenāti: Klāra Arefjeva, Tatjana Koļesņikova, Andris un Vlada Kalniņi, Olita Šarlāne, Diāna Švane, Sergejs Koļesņikovs, Artjoms Ņesterovs, Igors Gorins, Jūrijs Čižovs, Vitālijs Kušnirovs, Aleksandrs Šadurskis, Artjoms Koļesņikovs, Vjačeslavs Piskunovs, Marks Bogdanovs, Jevģēnija Petrova, Maksims Iļjins, Jūlija un Igors Villi, Dmitrijs Daņiļenko, Anna un Sergejs Bistrovi, Natāļja Nikolajeva un Deniss Cepeļevs, Diāna Vašuta, Larisa Daņiļenko, Elīna Ozola

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux